El ayak bakımı

DİYABETİK EL AYAK BAKIMI

chandler-footcare-podiatristDiyabet hastalığı olanların ayakları, dolaşım bozukluğu gibi nedenlerle hissizlik yaşayabilmektedir. Cildi incelen ve hassaslaşan diyabetik hastalar, ya acıyı hissetmekte güçlük çekerler ya da hiç acı duymazlar. Bu sebeplerden dolayıdır ki diyabet hastalarının ayak bakımları, kesici makaz, pens, sivri uçlu aletlerin yardımı olmadan gerçekleştirilmelidir.

Eğer siz de diyabet hastasıysanız, el ayak bakımınızda kullanılan ürünlerin tek kullanımlık olduğundan, size özel olarak kullanıldığından emin olunuz.

 TIRNAK YEME TEDAVİSİ

Tırnak Yeme Tedavisi

Genellikle çocuk yaşlarda başlayan ve yetişkinlikte de devam eden tırnak ve tırnak etini yeme, koparma, tırnak üzerini dişle kazıma gibi davranışlar, yıllar boyunca süregelerek, zamanla bırakılması güç alışkanlıklara hatta bağımlılıklara dönüşürler.Uzun yıllar boyunca tırnak yeme alışkanlığını sürdüren kişilerin tırnakları, zamanla tırnak yatağının ancak yarısına kadar ulaşabilen, kırılgan yapıda tırnaklar haline gelir. Bunun yanı sıra parmak uçları ve tırnak kanallarında şişlikler, bozulmalar, sert ve tırnak yüzeyine yapışık tırnak etleri gibi sorunlarla karşılaşırlar.Sadece 1 saatlik bir uygulamayla tırnak yeme ve tırnak sağlığıyla ilgili tüm problemlerinizden kurtulmak için sizi de Sedef Ayak Sağlığına bekliyoruz.

PARAFİN

Parafin
Tek kullanımlık özel parafin eldivenleri ve çoraplarının kullanıldığı parafin bakımında,
cilde yoğun nem banyosu uygulanarak cildinizin yumuşak, pürüzsüz, canlı bir hale
gelmesine yardımcı oluyoruz

Leave a reply